Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-tal, rund bordsskiva, mahognyfanér, detaljer av mässing, samt 3 iläggsskivor à 50 cm, höjd ca 75, diameter ca 110 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis skadad fanér, repor och märken

890833

2021-03-18