Ytterfoder Majolika

Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika
Ytterfoder Majolika

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, ytterfoder med hänklar, omkring 1900-talets början, flintgods, höjd ca 25, diameter 32 cm

Bruksslitage, smärre nagg

890836

2021-03-16