Herman Hägg oljemålning

Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning
Herman Hägg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966): Skeppsporträtt, signerad H Hägg och daterad 1914, olja på duk, ca 56x65 cm

Krackelerad

890837

2021-04-11