Folke Ohlsson soff / matbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, bord, 1950/60-tal, teak, modell Sesam, Bra Bohag, Tingströms, märkt 93, utfällbar höj och sänkbar bordsskiva, tidningshylla, höjd ca 56, längd 130x54, bredd utfälld 108 cm
Bruksslitage, en mutter saknas
890846
2021-03-16