Folke Ohlsson soff / matbord

Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord
Folke Ohlsson soff / matbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, bord, 1950/60-tal, teak, modell Sesam, Bra Bohag, Tingströms, märkt 93, utfällbar höj och sänkbar bordsskiva, tidningshylla, höjd ca 56, längd 130x54, bredd utfälld 108 cm

Bruksslitage, en mutter saknas

890846

2021-03-16