Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): efter, "La Petit Corrida", litografi, signerad i trycket, 31,5 x 24,5 cm,

LITTERATUR:
Bloch 839, Mourlot 302, Cramer 92, mourlot 302

890852

2021-03-16