Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Storspov, signerad Lars Jonsson, 379/450, färglitografi, ca 40x60 cm

890920

2021-03-17