Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Fjällandskap, signerad och daterad A Genberg 1929, olja på duk, ca 50x70 cm

890927

2021-03-17