Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, snarlika, 1900-talets andra hälft, rokokostil, två lådor respektive 1 låda, höjd ca 74, 31x37 cm
Bruksslitage
890931
2021-03-21