Sängbord rokokostil

Sängbord rokokostil
Sängbord rokokostil
Sängbord rokokostil
Sängbord rokokostil
Sängbord rokokostil
Sängbord rokokostil
Sängbord rokokostil
Sängbord rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, snarlika, 1900-talets andra hälft, rokokostil, två lådor respektive 1 låda, höjd ca 74, 31x37 cm

Bruksslitage

890931

2021-03-21