Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
KINESISKA RULLMÅLNINGAR, 2 st, 1900-tal, 1 tryck efter med kalligrafi samt 1 sidenmålning med figuralt motiv ca 185x66 samt 135x34 cm
Veck, fläckar, slitage
890935
2021-03-21