Kinesiska rullmålningar

Kinesiska rullmålningar
Kinesiska rullmålningar
Kinesiska rullmålningar
Kinesiska rullmålningar
Kinesiska rullmålningar
Kinesiska rullmålningar
Kinesiska rullmålningar
Kinesiska rullmålningar

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

KINESISKA RULLMÅLNINGAR, 2 st, 1900-tal, 1 tryck efter med kalligrafi samt 1 sidenmålning med figuralt motiv ca 185x66 samt 135x34 cm

Veck, fläckar, slitage

890935

2021-03-21