Skål Bertil Vallien Kosta Boda

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skål, glas, Kosta Boda, dekor i överfång, signerad Kosta Boda B. Vallien 58286, höjd 16, diameter 21,5 cm

Mindre ytslitage

890942

2021-03-16