Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1800-tal, bronspatinerad zink, dekor av ridande man, emaljerad urtavla, höjd 37 cm, nyckel och pendel finns
Slitage, smärre skador , lös visare, urtavla med sprickor
890946
2021-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här