Bordsur 1800-tal

Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1800-tal, bronspatinerad zink, dekor av ridande man, emaljerad urtavla, höjd 37 cm, nyckel och pendel finns

Slitage, smärre skador , lös visare, urtavla med sprickor

890946

2021-03-19