Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL / VÄGGFÄLT, 1800-talets första hälft, bemålad, 206x57 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Sprickor, slitage, senare bemålning
890947
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här