Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL / VÄGGFÄLT, 1800-talets första hälft, bemålad, 206x57 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Zustandsbeschreibung

Sprickor, slitage, senare bemålning

890947

2021-03-18