Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL / VÄGGFÄLT, 1800-talets första hälft, bemålad, 206x57 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Zustandsbeschreibung
Sprickor, slitage, senare bemålning
890947
2021-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner