Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, mahognyfaner, draghandtag i mässing, två dörrar samt 6 lådor, höjd ca 80, 133x46 cm

Ytskador, märken

890951

2021-03-19