Clubfåtölj lädrklädsel

Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel
Clubfåtölj lädrklädsel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, brun läderklädsel, djuphäftad, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

890955

2021-03-19