Kudde porslin

Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin
Kudde porslin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUDDE, porslin, Kina, dekor i emaljfärger av de taoistiska odödliga, längd 20 cm

Slitage, nagg och sprickor

890960

2021-04-18