Oidentifierad konstnär akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): (2), Kustlandskap, sannolikt Storbritannien, akvarell, bildyta ca 22,5x52,5 cm

890966

2021-03-16