Peder Duke färgserigrafier
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): (5) Kompositioner, signerade och daterade med blyerts Peder Duke 1986, 1988, 1990, 1991 resp 1993, numrerade i blyerts 17/200, 146/200, 100/200, 134/200 resp 146/200, färgserigrafier, oramade
890970
2021-03-20