Peder Duke färgserigrafier

Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier
Peder Duke färgserigrafier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (5) Kompositioner, signerade och daterade med blyerts Peder Duke 1986, 1988, 1990, 1991 resp 1993, numrerade i blyerts 17/200, 146/200, 100/200, 134/200 resp 146/200, färgserigrafier, oramade

890970

2021-03-20