Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BERIZZE*** (Ukrainsk konstnär, 1800/1900-tal): Musikant, bär signatur, olja på pannå av papp, ca 37x22 cm
Zustandsbeschreibung
repor
890974
2021-03-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner