Berizze ukrainsk konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BERIZZE*** (Ukrainsk konstnär, 1800/1900-tal): Musikant, bär signatur, olja på pannå av papp, ca 37x22 cm

Zustandsbeschreibung

repor

890974

2021-03-20