Fällbord 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva fanérad med alrot, tredelad pelarfot, höjd 76 , 71x72, uppfällt 114 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Lagningar, kompleterat, slitage, ostadigt
890975
2021-03-18