Fällbord 1800-tal

Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal
Fällbord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva fanérad med alrot, tredelad pelarfot, höjd 76 , 71x72, uppfällt 114 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Lagningar, kompleterat, slitage, ostadigt

890975

2021-03-18