Golvlampa NAFA

Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA
Golvlampa NAFA

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, ett par, 1900-talets andra hälft, mässing, ledad arm, etikettmärkt NAFA, höjd ca 124 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade. Fungerar enligt inlämnare

890978

2021-03-16