Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, ett par, 1900-talets andra hälft, mässing, ledad arm, etikettmärkt NAFA, höjd ca 124 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade. Fungerar enligt inlämnare
890978
2021-03-16