Bord 1700-tal

Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal
Bord 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÖSSBORD, bestad furu, barock, 1700-tal, låda i sargen, höjd 70, 83x54 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Skador och slitage

890982

2021-03-18