Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÖSSBORD, bestad furu, barock, 1700-tal, låda i sargen, höjd 70, 83x54 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Skador och slitage
890982
2021-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här