Industrilampor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRILAMPOR, 2 st, 1900-tal, bordslampor, fästes med skruv i bord, plåt, höjd ca 59 cm.

Ytslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

890992

2021-03-16