Bord, dekor av kineserier

Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier
Bord, dekor av kineserier

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD, rokokostil, målat i kinesiserande stil, låda, 1900-tal, höjd ca 75, 59 x 40 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksspår, repor, låset löst, låda med spricka

890993

2021-03-19