Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD, rokokostil, målat i kinesiserande stil, låda, 1900-tal, höjd ca 75, 59 x 40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksspår, repor, låset löst, låda med spricka
890993
2021-03-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner