Ingvar Hildingsson pall

Ingvar Hildingsson pall
Ingvar Hildingsson pall
Ingvar Hildingsson pall
Ingvar Hildingsson pall
Ingvar Hildingsson pall
Ingvar Hildingsson pall
Ingvar Hildingsson pall
Ingvar Hildingsson pall

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGVAR HILDINGSSON, pall, 1900-talets andra hälft, furu, signerad IH och etikettmärkt KALMAR LÄNS SLÖJDARE och Slöjd Rugstorp 380 30 Rockneby, höjd ca 36, sitsens diameter 27 cm

Smärre stötskador

890998

2021-03-17