Skolplanscher

Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher
Skolplanscher

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER, 14 st, 1900-talets mitt med historiska motiv, litografiska tryck samt offsettryck uppsatta på kartong, ca 63x86 cm

Nagg, veck, slitage och fläckar

890999

2021-03-21