Bord 1920/30-tal rotfanér

Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér
Bord 1920/30-tal rotfanér

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1920/30-tal, betsad skuren björk, bordsskiva i rotfanér, på runda fotavslutningar, höjd 62, 109x65 cm

Bruksslitage, bordsskiva med lackskador

891002

2021-03-16