Poul Henningsen ´´PH-5´´ taklampa
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUL HENNINGSEN, taklampa, "PH-5", 1960-tal, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit och röd plåt med blå reflektorskärm, diameter 50 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
891009
2021-03-17