Matbord rokokostil
2021-03-21
891010
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATBORD, rokokostil, 18/1900-tal, ek samt ekfanér, etikettmärkt Larssons snickeriaffär Mariefred, två iläggsskivor á 70 cm, höjd ca 77, samt 140x110 cm
Bruksslitage, repor