Matbord rokokostil

Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil
Matbord rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATBORD, rokokostil, 18/1900-tal, ek samt ekfanér, etikettmärkt Larssons snickeriaffär Mariefred, två iläggsskivor á 70 cm, höjd ca 77, samt 140x110 cm

Bruksslitage, repor

891010

2021-03-21