Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATBORD, rokokostil, 18/1900-tal, ek samt ekfanér, etikettmärkt Larssons snickeriaffär Mariefred, två iläggsskivor á 70 cm, höjd ca 77, samt 140x110 cm
Bruksslitage, repor
891010
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här