Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CHRISTINA GREGER (född 1953): Komposition, signerad Christina Greger, olja på duk, 37x55 cm
Zustandsbeschreibung
891014
2021-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner