Oljemålning man på häst

Oljemålning man på häst
Oljemålning man på häst
Oljemålning man på häst
Oljemålning man på häst

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut) Man på häst, otydligt signerad, olja på duk, ca 47x39 cm

Färgbortfall

891016

2021-03-16