Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Komposition med vaser, signerad och daterad v Schantz -85, 3/135, färglitografi, bladmått ca 46,5x61 cm
891023
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här