Karmstolar och stolar Windsormodell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR och STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, furu, sk Windsorstolar, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, repor, sprickor, samt en stolsrygg lite släppt

891026

2021-03-17