Karmstol 1800-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMLÄNSTOL, barockstil, 1800-tal, rikt skuren dekor i valnöt, pärlspikning, grön textilklädsel, sitthöjd 43 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Torrkad stoppning, maskstungen, slitage, lagningar
891027
2021-03-18