Karmstol 1800-tal

Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal
Karmstol 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMLÄNSTOL, barockstil, 1800-tal, rikt skuren dekor i valnöt, pärlspikning, grön textilklädsel, sitthöjd 43 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Torrkad stoppning, maskstungen, slitage, lagningar

891027

2021-03-18