Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HARRY BERTOIA, "Diamond Chair", fåtöljer, 3 st, Knoll, troligen 1950-60-tal, svartlackerat stål, sits av genombrutet stålnät, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, omonterade, saknar skruvar
891029
2021-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här