Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BYRÅ, 1930/40-tal, fanerad med björk, målad skivan, tre lådor, bredd 100 cm, djup 43 cm, höjd 67 cm.
Bruksslitage, mindre stötmärken, senare målad skiva.
891036
2021-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här