Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1930/40-tal, fanerad med björk, målad skivan, tre lådor, bredd 100 cm, djup 43 cm, höjd 67 cm.

Bruksslitage, mindre stötmärken, senare målad skiva.

891036

2021-03-20