Överstycke empire

Överstycke empire
Överstycke empire
Överstycke empire
Överstycke empire
Överstycke empire
Överstycke empire

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÖVERSTYCKE, förgyllt och bronserat, 1800-talets första hälft, empire, genombruten skuren dekor av blomsterkorg och lagerblad, ca 86x60 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Lagningar

891037

2021-03-18