Piedestal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 1700-tal, barock, skiva med intarsiadekor, spiralvriden, tredelad fot, höjd 77, skivans diameter 30 cm
Säljes till förmån för Cancerfonden
Kompleterad, maskstungen, slitage, sned
891042
2021-03-18