Skulptur örn

Skulptur örn
Skulptur örn
Skulptur örn
Skulptur örn
Skulptur örn
Skulptur örn
Skulptur örn
Skulptur örn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets andra hälft, i form av örn, gjutgods, höjd ca 47, bredd 75 cm

Bruksslitage

891047

2021-03-17