Pennor Caran d´Ache

Pennor Caran d´Ache
Pennor Caran d´Ache
Pennor Caran d´Ache
Pennor Caran d´Ache
Pennor Caran d´Ache
Pennor Caran d´Ache

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARAN D´ACHE, pennor, 2 st, bestående av resevoirpenna och penna med blyertsstift, fodral i borstat stål med förgyllda detaljer, resevoirpenna med nib i 18 k guld, storlek medium

Obetydligt slitage. SAV garanterar ej funktionen.

891048

2021-03-16