Sideboard Ulferts
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULFERTS, sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, nyckelbussningar i mässing, stämpelmärkning, höjd ca 107, 154x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brusklitage, en låda med fanérskador
891049
2021-03-16