Sideboard Ulferts

Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULFERTS, sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, nyckelbussningar i mässing, stämpelmärkning, höjd ca 107, 154x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brusklitage, en låda med fanérskador

891049

2021-03-16