Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNOLD PLAGEMANN (1826-1862): Fartyg kust vid kust, signerad och daterad Plagemann 53, olja på duk, ca 27x30 cm
Rakskada, mindre hål i nedre kant (nålstick)
891050
2021-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här