Arnold Plagemann oljemålning

Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning
Arnold Plagemann oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNOLD PLAGEMANN (1826-1862): Fartyg kust vid kust, signerad och daterad Plagemann 53, olja på duk, ca 27x30 cm

Rakskada, mindre hål i nedre kant (nålstick)

891050

2021-03-16