Parker 51 Fountain
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PARKER 51, Fountain Pen, 3 st, fodral i färgerna svart samt troligen teal blue och navy grey, slät och randmönstrade silverfärgade caps samt randmönstrad gold filled cap
Kuntoraportti
Fint bruksskick. Guldfärgad randmönstrad cap med stötskador. SAV garanterar ej funktionen.
891054
Päivämäärä:
2021-03-16