Parker 51 Fountain

Parker 51 Fountain
Parker 51 Fountain
Parker 51 Fountain
Parker 51 Fountain
Parker 51 Fountain
Parker 51 Fountain
Parker 51 Fountain
Parker 51 Fountain

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PARKER 51, Fountain Pen, 3 st, fodral i färgerna svart samt troligen teal blue och navy grey, slät och randmönstrade silverfärgade caps samt randmönstrad gold filled cap

Kuntoraportti

Fint bruksskick. Guldfärgad randmönstrad cap med stötskador. SAV garanterar ej funktionen.

891054

Päivämäärä:

2021-03-16