Armaturer 1900-talets mitt

Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt
Armaturer 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, stomme i bronserad metall, frostade glas och klara kupor, höjd ca 58, djup 46 cm

PROVENIENS: Gävle Teater. Armaturerna plockades ned under en renovering under 1980-talet

Smärre märken

891055

2021-03-16