Armaturer 1900-talets mitt
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, stomme i bronserad metall, frostade glas och klara kupor, höjd ca 58, djup 46 cm
PROVENIENS: Gävle Teater. Armaturerna plockades ned under en renovering under 1980-talet
Smärre märken
891055
2021-03-16